ТОП 5 актуальних товарів для одеситів на літо 2023 року

29.06.2023
2640

Літо - це завжди найкраща пора для того, щоб реалізовувати свої плани, вдосконалюватись, покращувати стан здоров’я та відпочивати, щоб з новими силами досягати чергових висот. А для того, щоб ваше літо було ідеальним, завітайте в онлайн магазин в Одесі Венкон і придбайте найнеобхідніші товари для вас і для дому на літо.

 

Комфортне літо разом з Венкон

Онлайн-гіпермаркет товарів для дому від провідних виробників з усього світу - це Венкон. Тут ви знайдете всі найпотрібніші товари, щоб облаштувати всі зручності на літо (і не тільки) та підготуватися до будь-яких ситуацій. В сьогоднішній добірці наш ТОП цьогорічних покупок, які вже оцінили тисячі покупців, тож влаштовуйтесь зручніше.

 

Підлоговий вентилятор Ardesto FNT-R36X1W

Сучасний дизайн, компактний розмір та стильна форма роблять цей вентилятор ідеальним девайсом, який ви можете встановити у будь-якій кімнаті та насолоджуватись комфортною температурою. Має дисплей для контролю роботи, дистанційний пульт управління та режим морського бризу.

 

Фільтр для води Ecosoft Standard FMV3ECOSTD

Якість питної води впливає на якість нашого життя та наше самопочуття. Тому так важливо завжди мати доступ до свіжої та чистої води. Разом із цим триступеневим фільтром у вашому домі завжди буде якісно очищена питна вода для всієї сім’ї.

 

Соковитискач Ardesto JEG-1330SL

Надійний соковитискач у класичному дизайні, що стане окрасою будь-якої кухні. Корпус виконаний з екологічних матеріалів високої міцності, а ручна система управління забезпечує економію електроенергії. Ви зможете приготувати вітамінні напої з улюблених інгредієнтів у будь-який час та зробити своє літо ще кориснішим!

Електрогриль Tefal GC451B12 Supergrill

Якщо для вас літо також асоціюється з ароматними стейками з хрусткою скоринкою, то цей електрогриль стане ідеальним рішенням для вихідних у місті. Компактний та стильний потужний гриль, обладнаний таймером для контролю приготування улюблених страв.

 

Генератор інверторний Mast Group YH4000io

Резервне джерело струму має бути в кожного свідомого українця, а разом з Венкон купити його можна за дуже вигідною ціною. Інверторний бензиновий генератор допоможе вам будувати плани на роботу та відпочинок, які нікому не вдасться зруйнувати!

 

У Венкон лише якісні необхідні товари за цінами, що вам точно сподобаються!

Подписывайся на нас в Telegram

Новости дня

Читайте еще

Нужна ли НХЛ летняя лига?
«Калифорнийская классика», летняя лига в Солт-Лейк-Сити и летняя лига в Лас-Вегасе — это основные события НБА в межсезонье. Летние турниры, в которых принимают участие новички, второгодки и претенденты на статус свободного агента,...
23.11.2023
319
Завершение ритуала: Важность средств после бритья
Бритье - это ритуал, который сопровождает мужчин на протяжении многих поколений. От античных бритв до современных многоразовых станков, процесс бритья не только помогает нам поддерживать аккуратный внешний вид, но и является важным...
25.10.2023
1083
Эффективные способы очистки ковра от шерсти и волос
Ковры служат как функциональным, так и декоративным элементом в интерьере дома. Однако, они также могут стать местом скопления шерсти и волос, что требует регулярной и эффективной очистки. С этим вопросом, как раз...
24.10.2023
1116
Роль эскизирования в процессе проектирования: От концепции до создания
Процесс проектирования - это сложный и творческий процесс, который включает в себя множество этапов, начиная с разработки концепции и заканчивая созданием финального продукта. Однако одним из наиболее важных и фундаментальных этапов в...
11.10.2023
1465

Новости партнеров

Вверх