Суворовский отдел ГМСУ: скандал с загранпаспортами

22 мая 2018, 11:53 2500

Одиозный Суворовский райотдел Госмиграционной службы Украины в центре нового скандала. Так, на входе в учреждение появилось объявление о том, что в ближайшее время приём и выдача украинских паспортов для выезда за границу осуществляться не будут — по техническим причинам.

Люди, распланировавшие летний отпуск, в панике — особенно те, чьи паспорта уже готовы. В самом ведомстве комментариев не дают: по указанным в сообщении телефонам нельзя соединиться с оператором, пробиться же по «горячей линии» проблематично; тысячи людей оказались в «подвешенном» состоянии.

Источник: «Думская»
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить (1)
Комментарии (1)
  • Державна міграційна служба України в Одеській області 22.05.2018, 12:11

    Доброго дня шановні громадяни. Держава міграційна служба України в Одеській області інформує, що у зв'язку з погодними умовами, а саме грозою у місті Одеса 08.05.2018 року у Суворовському районному відділі ГУ ДМС в Одеській області вийшов з ладу Криптографічний засіб захисту інформації, який слугує зв'язком з базою даних ДМС України. Технічні працівники ГУ ДМС в Одеській області обслуговувати даний засіб не мають права. Згідно договорів, обслуговуванням займається ДП «УСС» які знаходяться у місті Києві. Поломка була усунута 15.05.2018 року в ночі, а 16.05.2018 року, Суворовський районний відділ ГУ ДМС України в Одеській області запрацював, як на прийом так і на видачу паспортів. Крім того у м. Одеса, за адресою вул. Кримська, буд. 62, на час проведення ремонтних робіт, було організовано видачу закордонних паспортів. Дякуємо за розуміння. З повагою ГУ ДМС В Одеській області.

Имя *
Комментарий *